Столичний Селф Мейд завершив перший етап регулярного чемпіонату Вищої ліги перемогою над Хмельницьким 97:76.

Селф Мейд, який перед цим гарантував собі другу сходинку за підсумком першого етапу та вихід до топ-8, які продовжать боротьбу за медалі, ще в першій чверті забезпечив собі перевагу більше 10 очок, а в другій чверті збільшив її до 20 очок.

Найрезультативнішим в матчі став Клим Лійв з 24 очками, до яких він додав 9 передач. У Олександра Петрова 19 очок та 13 підбирань. У Хмельницька 23 очки набрав Нікіта Когут.

Селф Мейд – Хмельницький 97:76 (23:16, 31:25, 22:16, 21:19) / статистика

В другому матчі дня Вінницькі Зубри поступились Інваспорту 63:68. Вінницька команда впевнено вела до середини третьої чверті, двічі доводячи свою перевагу до двозначної. На початку останньої чверті вже Інваспорт вів 9 очок, але Зубри зуміли зрівняти рахунок і вийти вперед. Втім, кінцівка матчу залишилась за дніпровськими баскетболістами.

У переможців дабл-дабл оформив Євгеній Бречко, який завершив матч з 16 очками та 12 підбираннями.

Для Інваспорта ще третя перемога в 11 матчах. Вінницькі Зубри з п’ятьма перемогами в 12 матчах фінішували третіми.

Вінницькі Зубри – Інваспорт-СДЮСШОР-5 63:68 (18:12, 21:15, 6:25, 18:16) / статистика

Завтра, 20 лютого, матчем Інваспорта з Хмельницьким завершиться перший етап в групі 1. З цієї групи далі за медалі продовжать боротьбу Житомир та Селф Мейд.